Pagina de start a forumului Pescuit Vrancea Pescuit Vrancea
Site-ul bravilor pescari vranceni

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
  AlbumAlbum   ProfilProfil    Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Momeala cu aroma de banana si ananas

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Pescuit Vrancea -> Pescuitul crapului
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Constantin
Site Admin

Data înscrierii: 12/Iun/2007
Locație: Focsani

MesajTrimis: Sâm Ian 23, 2010 11:05 pm    Titlul subiectului: Momeala cu aroma de banana si ananas Răspunde cu citat (quote)

In curand!

O preluare dupa un articol scris de Tim Richardson.

"Iarna este mult de timp pentru a face și de a folosi paste ieftine voi insiva, folosind ingrediente naturale ; asigură- te ca ai luat destule bunatati puternic bioactive cum ar fi enzimele vii, bioflavonoide, uleiuri esențiale și multe alte arome importante"

Ultima modificare efectuată de către Constantin la Sâm Ian 23, 2010 11:20 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
stoian aurelian
SENIOR

Data înscrierii: 19/Dec/2007

MesajTrimis: Sâm Ian 23, 2010 11:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai bine bree sefu' da ne tii in bezna si stres ... Wink lumineazane si spunene si cine e tipu' ca dupa nume nu spune nimic ,suntem avizi de cunoastere ca maimuta dupa banane,ca floare dupa apa ,ca apa depa peste sau invers ca nici nu mai stiu cu gidul la momeala promisa... Wink
Constantin
Site Admin

MesajTrimis: Sâm Ian 23, 2010 11:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

stoian aurelian a scris:
Pai bine bree sefu' da ne tii in bezna si stres ... Wink lumineazane si spunene si cine e tipu' ca dupa nume nu spune nimic ,suntem avizi de cunoastere ca maimuta dupa banane,ca floare dupa apa ,ca apa depa peste sau invers ca nici nu mai stiu cu gidul la momeala promisa... Wink

Parca n-as crede ca nu ai auzit de Tim Richardson! Este un cunoascut pescar britanic.
stoian aurelian
SENIOR

MesajTrimis: Sâm Ian 23, 2010 11:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

zau nu rade de ignoranta mea da' nu am auzit ,poate au auzit baietii, da eu nu... Crying or Very sad
stoian aurelian
SENIOR

MesajTrimis: Sâm Ian 23, 2010 11:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nitu-le tu ai auzit ma de tim richardson... Question
Constantin
Site Admin

MesajTrimis: Sâm Ian 23, 2010 11:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

stoian aurelian a scris:
zau nu rade de ignoranta mea da' nu am auzit ,poate au auzit baietii, da eu nu... Crying or Very sad

http://www.articlesbase.com/authors/tim-richardson/47387.htm
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Pescuit Vrancea -> Pescuitul crapului Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum