Pagina de start a forumului Pescuit Vrancea Pescuit Vrancea
Site-ul bravilor pescari vranceni

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
  AlbumAlbum   ProfilProfil    Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Un site nou vrancean pentru pescari.

Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului Pescuit Vrancea -> EDITORIALE
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Constantin
Site Admin

Data înscrierii: 12/Iun/2007
Locație: Focsani

MesajTrimis: Lun Feb 28, 2011 9:18 pm    Titlul subiectului: Un site nou vrancean pentru pescari. Răspunde cu citat (quote)

Astazi am aflat ca exista un nou site destinat pescarilor vranceni: www.ecopescar.ro

Cu toate ca vestea am aflat-o printre dintzi de la un neamic autodeclarat spun cu toata sinceritatea ca salut cu prietenie aceasta initiativa.

Pescarii vranceni (si cu siguranta ca nu numai ei) vor putea beneficia - imi place sa cred- de mai multe informatii. Dar si- din pacate- locuri de oaresce "harjoane" asa cum se poate deja remarca. Abia acum mi-am putut explica interventiile intempestive si cu totul deplasate a doi forumisti pe care nu i-am deranjat vreodata nici macar cu o floare. Tocmai ca acest site prin filme si fotografii i-a prezentat din plin.
Acestia -dar nu numai ei- ar trebui sa stie ca gloria este efemera. Unii - chiar f multi- nu se mai regasesc dupa ce aceasta se va fi evaporat.

Acest site isi va pastra politica informativa -deopotriva sportiva si de fair play- : aducerea la cunostinta pescarilor a noutatilor si a lucrurilor cu adevarat folositoare acestora.
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului Pescuit Vrancea -> EDITORIALE Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum